Sprzątanie

Podziel się

World Trade Center Poznań świadczy usługi z zakresu szeroko pojętego utrzymania czystości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dbaniu o czystość powierzchni biurowych, magazynowych i konferencyjnych.

Usługi sprzątania realizujemy już od 2007 roku. To nasz najważniejszy segment działalności. Sprzątanie to nie tylko nasza praca, to nasza pasja co potwierdzają zadowoleni klienci z najważniejszych poznańskich przedsiębiorstw (Międzynarodowe Targi Poznańskie, Aquanet, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza).

Tacy klienci świadczą o naszych możliwościach. W rzeczywistości nie jesteśmy jednak wielkim koncernem z oddziałami w całej Polsce. Działamy lokalnie, świetnie znamy swój personel, a każdego naszego klienta – także prywatnego - traktujemy z najwyższą starannością. W ramach sprzątania oferujemy Państwu:

  • Kompleksowe sprzątanie domów, mieszkań prywatnych oraz działek
  • Kompleksowe sprzątanie biur i powierzchni konferencyjnych
  • Kompleksowe sprzątanie hal przemysłowych i magazynowych
  • Sprzątanie po remoncie i budowie
  • Utrzymanie w czystości powierzchni szklanych, mycie okien ma wysokościach oraz elewacji zewnętrznych
  • Pranie wykładzin, dywanów oraz tapicerki
  • Profesjonalne doczyszczanie, impregnacja oraz konserwacja wszelkiego rodzaju podłóg i posadzek
  • Mycie zewnętrzne oraz wewnętrze pojazdów oraz środków komunikacji

Sprzątanie biur Poznań – usługi na najwyższym poziomie

Nieprzerwanie od 2007 roku świadczymy najwyższej jakości usługi – sprzątanie biur Poznań, sprzątanie sal konferencyjnych, mieszkań, domów i działek prywatnych. Zajmujemy się też sprzątaniem hal przemysłowych i magazynowych oraz sprzątaniem po budowie i remontach. Nasza oferta to sprzątanie kompleksowe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nasza praca to nie tylko codzienny obowiązek, ale i pasja. Dzięki temu każdemu klientowi możemy zaoferować usługi optymalnie dobrane do jego potrzeb. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych akcesoriów i narzędzi, co pomaga zwiększyć do maksimum poziom naszych usług. Działamy lokalnie, doskonale znamy wszystkich naszych długoletnich klientów. WTC to najlepsza firma sprzątająca Poznań – świadczą o tym setki zadowolonych i stałych klientów. Jeżeli potrzebujesz kompleksowego sprzątania dowolnego pomieszczenia lub obiektu, zachęcamy do kontaktu. Przygotujemy indywidualną ofertę, zgodnie z wymaganiami i potrzebami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji o oferowanych przez nas usługach. Dołącz do grupy zadowolonych klientów. Swój czas poświęć na przyjemności, nasi profesjonalni pracownicy posprzątają za Ciebie.

Nowoczesne usługi sprzątania Poznań

WTC to usługi sprzątania Poznań, w skład których wchodzi bardzo szeroki zakres prac. Wykonujemy bowiem nie tylko klasyczne sprzątanie pomieszczeń, biur i mieszkań. Możesz nam powierzyć utrzymanie czystości powierzchni szklanych – myjemy bowiem okna, zarówno te na elewacjach zewnętrznych, jak i na wysokości. Po wykonanej usłudze okna lśnią i błyszczą. Dbamy bowiem o najwyższą jakość świadczonych prac. Zajmujemy się również praniem wykładzin, tapicerki i dywanów. Nie musisz już robić tego w domu, wystarczy zgłosić się do naszej firmy, a dywany na powrót wyglądać będą jak nowe. Specjalizujemy się też w profesjonalnym doczyszczaniu posadzek i podłóg. Wykonujemy impregnacje i konserwacje, aby przedłużyć ich żywotność. Nasz bogaty wachlarz usług to oferta dla osób, które nie mają czasu sprzątać, albo po prostu nie lubią tego robić. To rozwiązanie idealne jeżeli zarządzasz kilkoma nieruchomościami, które muszą być zawsze w nienagannym stanie. W ramach naszej oferty zajmujemy się także myciem zewnętrznym i wewnętrznym pojazdów oraz środków komunikacji.

Profesjonalna firma sprzątająca Poznań

Profesjonalne i kompleksowe sprzątanie budynków w Poznaniu oferujemy od wielu lat. To dzięki doświadczeniu i kompleksowemu podejściu do każdego zlecenia zyskaliśmy setki zadowolonych klientów. Dołącz do nich już dziś. Swój wolny czas możesz poświęcić na pasje, a my zajmiemy się sprzątaniem poszczególnych obiektów. Zarządzasz nieruchomościami? Potrzebujesz jednej sprawdzonej firmy do sprzątania wielu budynków? Zachęcamy do kontaktu. Przygotujemy atrakcyjną ofertę uwzględniającą konkretne potrzeby. Zakres naszych prac jest bardzo szeroki, dlatego z powodzeniem zajmujemy się sprzątaniem bardzo różnych obiektów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Adam Łojewski