Dezynfekcja

Podziel się

World Trade Center Poznań świadczy usługi z zakresu szeroko pojętego utrzymania czystości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dbaniu o czystość powierzchni biurowych, magazynowych i konferencyjnych.

Utrzymanie higieny w biurach, instytucjach państwowych, zakładach produkcyjnych, środkach transportu oraz placówkach medycznych.

W dobie zagrożenia epidemiologicznego ze strony koronawirusa SARS CoV-2, wychodząc naprzeciw wszelkim działaniom prewencyjnym oferujemy Państwu:

  • Nowoczesną, profesjonalną i wyjątkowo skuteczną usługę dezynfekcji pomieszczeń metodą zamgławiania z użyciem nadtlenku wodoru i kationów srebra. Nasze urządzenia oraz stosowane środki gwarantują potwierdzone testami działanie wirusobójcze, bakteriobójcze, grzybobójcze, drożdżobójcze oraz sporobójcze.
  • Profesjonalne i w 100% ekologiczne (bez użycia chemikaliów) czyszczenie i dezynfekcję za pomocą pary gwarantujące wysoką skuteczność w zwalczaniu bakterii wielolekoopornych.
  • Oprysku powierzchni mgiełką środka naładowanego dodatnim ładunkiem elektrycznym (dezynfekcja elektrostatyczna)

Skuteczna dezynfekcja Poznań

Tylko kompleksowo przeprowadzona dezynfekcja pozwoli zachować w pełnej czystości miejsce pracy, biuro, halę przemysłową. W czasach, gdzie o higienę musimy dbać w sposób szczególny, to właśnie dezynfekcja pomoże zadbać o perfekcyjną czystość danego wnętrza. WTC to kompleksowa dezynfekcja Poznań. W swojej pracy wykorzystujemy kilka sprawdzonych metod dezynfekcji, które zapewniają najlepsze efekty. Często korzystamy z metody zamgławiania, do której wykorzystuje się nadtlenek wodoru i kationy srebra. Środki te, wraz z naszymi nowoczesnymi urządzeniami, wykorzystane w dezynfekcji zwalczają wirusy, grzyby, bakterie i drożdżaki. Jest to metoda skuteczna, a jednocześnie bezpieczna. Z kolei czyszczenie przy zastosowaniu pary jest w pełni ekologiczne, pomaga zwalczyć bakterie wielolekooporne. Oferujemy także dezynfekcję poprzez oprysk powierzchni. W tym celu wykorzystujemy specjalny środek, który naładowany jest ładunkiem elektrycznym dodatnim. Metoda ta inaczej nazywana jest dezynfekcją elektrostatyczną. Metodę dezynfekcji dobieramy w zależności od potrzeb danego obiektu oraz preferencji klienta. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy już od wielu lat specjalizują się w tego typu działaniach. Wiemy jak przeprowadzać poszczególne prace, aby uzyskać optymalne efekty dezynfekcji. Wybierając WTC możesz mieć pewność, że każda przestrzeń będzie nieskazitelnie czysta i wolna od wirusów.

Dezynfekcja biur Poznań - zadbaj o miejsce pracy

Oferta WTC to nie tylko dezynfekcja biur w Poznaniu. Poza przestrzeniami biurowymi dezynfekujemy także domy i mieszkania prywatne, instytucje państwowe, placówki medyczne, zakłady produkcyjne, jak też środki transportu. Z naszych usług może więc skorzystać niemalże każdy. Działamy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm, przedsiębiorców. Każde miejsce pracy powinno być czyste i bezpieczne. Jest to wyraz dbałości o zdrowie pracowników. Jeżeli więc prowadzisz firmę i zależy Ci na zachowaniu optymalnej czystości w pomieszczeniach, skontaktuj się z nami. Przygotujemy indywidualną ofertę, dobierzemy odpowiednią metodę dezynfekcji. Działamy też w mieszkaniach i domach prywatnych. Dezynfekcja to najlepsze rozwiązanie dla zachowania perfekcyjnej higieny w całym domu. Ponadto, zajmujemy się też odpluskwianiem. Niestety pluskwy stanowią olbrzymi problem w wielu domach, niezależnie od tego, jaki porządek w nich panuje. Odpluskwianie plus dezynfekcja przywrócą doskonałą czystość w każdym pomieszczeniu.

Dezynfekcja budynków Poznań

WTC Poznań oferuje nie tylko dezynfekcję biur, ale też całych budynków. Nasze usługi są przystosowane do restrykcyjnych wymogów związanych z aktualną, pandemiczną rzeczywistością. Skutecznie dezynfekujemy budynki w Poznaniu, zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii, grzybów i wirusów, w tym wirusa COVID -19. Stosujemy najnowocześniejsze metody, które gwarantują maksimum powodzenia. Oferowana przez nas dezynfekcja budynków Poznań obejmuje zarówno placówki publiczne, jak i prywatne. Każdy może skorzystać z naszych kompleksowych usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gwarantujemy kompleksowe podejście i niezawodne czyszczenie wszelkich powierzchni przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Postaw już dziś na sprawną i efektywną dezynfekcję budynków w Poznaniu. Wybierz doświadczonego wykonawcę, jakim niewątpliwie jest WTC Poznań i ciesz się najlepszymi efektami naszych działań. Dzięki nam wszelkie bakterie, wirusy i grzyby znikną z Twojego otoczenia szybko i skutecznie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Adam Łojewski