en
pl

Będąc członkiem międzynarodowego stowarzyszenia World Trade Centers Association (WTCA) i mając siedzibę w mieście będącym centrum targowo-handlowym, oddział World Trade Center Poznań jest doskonałą organizacją mogącą pomóc w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów handlowych i eksportowych z całym światem. Dzięki szybkiej wymianie informacji między biurami na całym świecie, World Trade Center Poznań działa nowocześnie i profesjonalnie.

Zapraszamy, jeśli poszukujecie Państwo:

  • nowych rynków zbytu, nawet tych najbardziej odległych,
  • partnerów biznesowych w celu rozszerzenia swojej działalności ,
  • dostawców nowych produktów lub usług


BUSINESS MIXER
Jednym  z najbardziej znanych wydarzeń organizowanych przez  World Trade Center Poznań jest Business Mixer, czyli spotkania branżowe odbywające się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas imprez targowych.
Celem tych spotkań jest nawiązanie bezpośrednich kontaktów handlowych przez polskich przedsiębiorców z firmami zagranicznymi. Spotkanie promuje międzynarodowy handel i ułatwia kontakty biznesowe.

MATCHMAKING
Bardzo skuteczną formą nawiązywania kontaktów handlowych są specjalnie zaaranżowane spotkania ze starannie dobranymi odbiorcami/nabywcami, których potrzeby i zainteresowania odpowiadają dokładnie temu rodzajowi oferty, jakiej uczestniczące w spotkaniach firmy poszukują.
Spotkanie typu matchmaking stwarza niepowtarzalną okazja do spotkań ,,twarzą w twarz” z wieloma potencjalnymi partnerami biznesowymi w jednym miejscu i czasie.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy


Kontakt
Dominika Bommersbach-Biela
tel. 785 101 930
e-mail: dominika.biela@wtcpoznan.pl