Organizacja czasu wolnego

Targi po Godzinach to unikatowy projekt kierowany do Klientów Międzynarodowych Targów Poznańskich, którego celem jest uprzyjemnienie Państwu pobytu w Poznaniu.

Wiemy, że po wyczerpującym dniu targowym, zarówno wystawcy, zwiedzający, jak i uczestnicy konferencji organizowanych w Poznań Congress Center szukają możliwości spędzenia czasu w mniej formalnej atmosferze; poza terenem targów.

Skorzystanie z rekomendowanych przez program aktywności, to gwarancja wysokiej jakości usług, przyjaznej atmosfery i korzystnych cen. Dzięki różnorodnej ofercie oraz wiarygodnym i sprawdzonym firmom uczestniczącym w projekcie Targi po Godzinach, każdy znajdzie dla siebie pomysł na relaks zgodnie z własnymi upodobaniami.

Najlepsze restauracje

Rozrywka

Kultura

Nasi Partnerzy

Najlepsze poznańskie restauracje, kultowe kluby, instytucje kultury oraz firmy świadczące dodatkowe usługi tworzą lokalną społeczność, do której kierujemy naszych gości targowych oraz konferencyjnych przy okazji ich wizyt w Poznaniu.

Festiwal kulinarny

Po raz pierwszy w ramach programu partnerskiego Międzynarodowych Targów Poznańskich „Targi po Godzinach” został zorganizowany Festiwal kulinarny. Festiwal towarzyszył targom motoryzacyjnym Poznań Motor Show. Sponsorem festiwalu została ogólnopolska sieć sklepów Centrum Wina. Goście, w trakcie trwania Targów mieli okazję odwiedzić pięć restauracji, w których oprócz specjalnego menu degustacyjnego, czekały na nich sety degustacyjne alkoholi J.A. Baczewski oraz dodatkowe zniżki i bonusy na dania z menu.

Uczestnicy Poznań Motor Show mieli okazję zasmakować tajskiej kuchni restauracji Why Thai, wyjątkowego sushi w restauracji Matii Sushi, steków w restautacji Indian Steak, a także nowoczesnej kuchni restauracji Concordia oraz eleganckich dań w restauracji The Time.

Karta Targi po Godzinach

Karta jest częścią Przewodnika Targi po Godzinach, który można otrzymać bezpośrednio na Targach lub poprzez zamówienie online.

Dzięki karcie nasi goście otrzymują dodatkowe zniżki lub bonusy u targowych partnerów.

Wystarczy pokazać ją obsłudze przed dokonaniem zamówienia, aby cieszyć się dodatkowymi przywilejami gościa Międzynarodowych Targów Poznańskich

SOCIAL MEDIA

O naszych partnerach, eventach oraz wydarzeniach targowych dowiecie się z naszych kanałów social media.

Zapraszamy na:
www.facebook.com/targipogodzinach 
www.instagram.com/targipogodzinach

Bądźcie z nami na bieżąco!