en
pl

Hotel SHERATON Poznań
ul. Bukowska 3/9

she1778k-172910-black_version.png

Spotkanie z partnerami biznesowymi, przerwa na lunch, chwila na kawę przed powrotem na Targi, a może wieczorne wyjście po pełnym służbowych obowiązków dniu? Niezależnie od okazji, w restauracjach i barach hotelu Sheraton Poznan odnajdą Państwo znakomitą kuchnię i najwyższej jakości obsługę, a wszystko to w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

she1778cl-185671-tif.jpg

Uczestnikom programu Targi po Godzinach oferujemy 10% zniżki od cen dań i napojów w kartach hotelowych restauracji i barów.

Śniadania:

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, od którego często zależy nasze samopoczucie
i powodzenie realizacji planów. Codziennie od 6:30 do 10:30 zapraszamy na wyśmienite śniadania serwowane w formie bufetu, na który składają się sekcje z daniami ciepłymi, pieczywem, wybór płatków śniadaniowych oraz muesli, wędliny  i produkty mleczne, sałaty
i warzywa, owoce oraz dodatki. Nasi kucharze chętnie przygotują dla Państwa dania z jaj wg. Państwa preferencji, a porannej uczy depełni aromatyczna kawa lub herbata oraz wybór zimnych napojów.

xs_5281.jpg

SomePlace Else

Stylowy i przestronny pub, w którym panuje swobodna atmosfera. To idealne miejsce na relaks, wieczorne, nieformalne spotkanie oraz wspólne oglądanie transmisji sportowych na żywo na dużym ekranie oraz 9 nowoczesnych telewizorach LED. SomePlace Else słynie
z wyśmienitej kuchni Tex-Mex, soczystych burgerów i przygotowywanych z najwyższej jakości wołowiny steków oraz szerokiej oferty znakomitych koktajli. Latem SomePlace Else zaprasza do ogródka. Otwarte codziennie od 17:00.

www.poznan.someplace-else.pl

ham_02.jpg

Qube Vodka Bar & Café

Nowoczesny bar, którego charakter i wnętrze odpowiadają najnowszym trendom. Świetne miejsce na lekkie śniadanie, popołudniową przekąskę i drinka. Otwarty do późnego wieczora, Qube oferuje szeroką gamę wódek oraz ciekawe kompozycje drinków i koktajli. Można tu też skosztować ciekawych połączeń znakomitych przekąsek i dobranych do nich lokalnych gatunków piw, dostępnych w ramach oferty Sheraton Paired. Integralną częścią Qube jest kameralny Fireplace Lounge z wygodnymi, niskimi kanapami i dającym przyjemne ciepło kominkiem. Otwarte codziennie od 10:00 do północy.

http://www.sheraton.pl/poznan/pl/restauracje-bary

xs_6970.jpg