en
pl

Hotel NH Poznań
ul. Św. Marcin 67
logotyp-xs.jpg

Hotel NH Poznań to czterogwiazdkowy obiekt z charakterem, określany jako "nowoczesność w miejscu z historią". To właśnie tu przy ulicy Św. Marcin 67 - w samym centrum Poznania - nieprzerwanie od 1910 roku zaprasza się najbardziej wymagających gości.

f_nh_poznan_02.jpg

Kluczowa w biznesie lokalizacja to w naszym przypadku połączenie Międzynarodowych Targów PoznańskichDworca PKP, ze Starym Miastem. Do tych miejsc mamy ok. 800 m.

nh_poznan_calisia2.jpg

Nowoczesne sale konferencyjne w stylowych wnętrzach to absolutne wyróżnienie Hotelu NH Poznań. Przeszkolny "Ogród zimowy", "Posnania" z owalnym, drewnianym stołem czy "Calisia" o bankietowym charakterze to tylko cząstka naszych możliwości. Koordynator ds. bankietów i konferencji to specjalnie dedykowana osoba tworząca wspólnie z Państwem ofertę, organizująca oraz opiekująca się grupą podczas realizacji.

nh_poznan_room3.jpg

Wnętrze tej niepozornej kamienicy Hotelu to 93 komfortowe pokoje, Restauracja serwująca kuchnię śródziemnomorską i polską przez 7 dni w tygodniu(również w nocy - Room Service), Bar z pyszną kawą i szeroką gamą alkoholi, bezpłatna część SPA i Fitness z sauną suchą i parową. Przy Hotelu znajduje się parking(również dla autobusu) tylko dla gości Hotelu NH Poznań.

U nas każda próba porozumienia i dotarcia zostaje osiągnięta!

nh_poznan_winter_garden.jpg