en
pl

Hotel MERCURE Poznań Cetrum
ul. Roosevelta 20

logotyp_mercure_hotels_cmjn.jpg

Bez względu na to, czy planujesz podróż służbową, wyjazd wypoczynkowy, organizację konferencji lub spotkanie integracyjne, hotele Mercure, łącząc lokalny koloryt ze światowej klasy usługami i doskonałym standardem, zawsze gwarantują najwyższy poziom gościnności.

mercure_poznan_hotel_1.jpg

Hotel położony jest w samym sercu tętniącego życie mmiasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się zarówno tereny targowe (Międzynarodowe Targi Poznańskie), banki, ośrodki nauki i biznesu, jak również opera, filharmonia i liczne teatry, wreszcie – niezwykle malownicza część historyczna z urzekającym Starym Rynkiem. Uwagę zwraca również łatwość dojazdu do hotelu – oddalony jest bowiem jedynie 500 m od Dworca Głównego PKP i 6 km od Portu Lotniczego Ławica.

privilege_318-1.jpg

Restauracja hotelu –Winestone- to kulinarna rewelacja, która zachwyca bogatym wyborem rzadko spotykanych w Polsce win z całego świata.

Wyśmienite wino w towarzystwie les planches, czyli dań serwowanych na kamiennych deskach rodem z najmodniejszych francuskich restauracji, to recepta na kulinarną przygodę w atrakcyjnej cenie i doskonale spędzony czas, zarówno podczas kameralnego spotkania, jak i imprez w większym gronie. Zróżnicowana przestrzeń konferencyjna składająca się z 11 sal z dostępem do światła dziennego pozwala myśleć o udanej organizacji zarówno małych spotkań biznesowych, jak i wydarzeń dla grup liczących do 300 uczestników.

privilege_318-2.jpg