en
pl

DHL Express

dhl_xs.jpg

Należąca do Grupy Deutsche Post DHL dywizja DHL Express jest globalnym dostawcą kompleksowych usług w zakresie międzynarodowych przesyłek ekspresowych (drogowych i lotniczych), dysponującą siecią połączeń w ponad 220 krajach. W Polsce DHL Express funkcjonuje w ramach struktury prawnej spółki DHL Express (Poland) powstałej w 2003 roku z połączenia dwóch firm - liderów na rynku ekspresowych usług międzynarodowych lotniczych (DHL International, obecnej na rynku od 1991r.) i krajowych przesyłek drogowych (założonej w 1978r. firmy Servisco).

dhl_3644_xs.jpg

Dywizja DHL Express, dysponując szerokim portfolio usług międzynarodowych i licznym gronem zadowolonych klientów, mocno zaznaczyła swoją 25-letnią obecność w branży przesyłek międzynarodowych w Polsce. O zaufaniu klientów świadczą prestiżowe wyróżnienia i nagrody przyznane w kluczowych obszarach działalności.

dhl_ne10_005623-screen.jpg

Od lat DHL Express w Polsce jest liderem na rynku międzynarodowych lotniczych przesyłek ekspresowych. Stale ulepsza i rozszerza ofertę usług, wprowadzając rozwiązania logistyczne, dostosowane do potrzeb klientów. Dzisiaj świadczy usługi w zakresie doręczenia przesyłki w określonym czasie (DHL EXPRESS 9:00, DHL EXPRESS 12:00, DHL EXPRESS WORLDWIDE) bądź w określonym dniu (DHL ECONOMY SELECT). Zapewnia rozwiązania branżowe - DHL Collect&Return i DHL Medical Express oraz udostępnia szereg narzędzi elektronicznych do obsługi przesyłek. DHL Express oferuje usługi dodatkowe, takie jak np.: ubezpieczenie przesyłki, Neutral Delivery, Neutralny VAT w Imporcie, GoGreen Carbon Neutral, powiadomienia o doręczeniu czy dostawy i odbiory w sobotę.

dhl_4075_04_xs.jpg