en
pl
home

Trochę historii...
Uniwersytet Skutecznego Biznesu powstał na bazie wiedzy, praktycznych doświadczeń i umiejętności biznesowych wypracowywanych przez dwie potężne korporacje - poznański oddział posiadającego ponad 330 biur handlowych na całym świecie World Trade Centers Association oraz kreujące kilka milionów kontaktów biznesowych rocznie Międzynarodowe Targi Poznańskie.

USB czyli...?
USB jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie polskich przedsiębiorców, w zakresie rozwijania kompetencji swoich pracowników i osiągania własnych celów na coraz trudniejszym rynku biznesowym. Beneficjentami USB są wszystkie polskie podmioty gospodarcze, na czele z tysiącami przedsiębiorstw, które na stałe współpracują z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi i World Trade Center Poznań.

Jak to się robi?
Szkolenia dopasowane są do indywidualnych potrzeb firm, a realizowane przez doświadczonych menagerów, którzy na co dzień odnoszą sukcesy w firmach będących Partnerami Uniwersytetu Skutecznego Biznesu. Doradztwo biznesowe i wdrażanie autorskich Programów Rozwojowych to nasza misja, której solidnym fundamentem jest bogate doświadczenie najlepszych polskich menagerów z największych polskich firm. Ponadto, w USB znaleźć można odpowiedź jakie są najskuteczniejsze praktyki biznesowe, jak wdrożyć je do polskich, nowoczesnych przedsiębiorstw oraz jakie są najlepsze rozwiązania administracyjne.

Kontakt:
Hanna Janicka
tel. 609 672 321
e-mail: hanna.janicka@wtcpoznan.pl

globe.jpg